sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji Kraków

profesjonalny montaż pomp ciepła Kraków

wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzatorów

szeroki zakres usług serwisowych

profesjonalne doradztwo specjalistów


O firmie

Firma El-Klim s.c. specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie klimatyzacji oraz pomp ciepła. W branży HVAC działamy od 2006 roku.

Różnorodność Klientów to również różnorodność zleconych zadań. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Ciągły rozwój i podnoszenie jakości obsługi naszych klientów sprawia, że możemy zapewnić Państwu minimum kosztów i maksimum zadowolenia z naszych usług. Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem polskim i unijnym certyfikaty.

Naszym klientom oferujemy urządzenia klimatyzacyjne sprawdzonych światowych marek: MITSUBISHI ELECTRIC, Sinclair, GREE, Panasonic, Samsung. Ponadto zapewniamy naszym klientom serwis gwarancyjny, oraz pogwarancyjny. Nasi specjaliści biorą udział w odpowiednich szkoleniach, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług, a także oferować rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami i technologiami.

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty potwierdzone przez UDT. Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań.Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami
---------

+48 662 120 108

+48 662 920 502Renomowani producenci